Almatur – Zapracuj na swoje wakacje – konkurs

Wiosna, przypomina nam o długo wyczekiwanym słońcu, oraz o tym, że wielkimi krokami zbliżają się urlopy i wakacje. To dobry moment, by zacząć planować gdzie zechcemy odpocząć, oraz jakie ewentualne wyjazdy wziąć pod uwagę, przy planowaniu czasu dla naszych dzieci. Lada moment pojawi się wysyp ofert, ale już dziś z pomocną dłonią wychodzi do Was Almatur.

Na to lato, Almatur przygotował ponad 400 obozów tematycznych w 58 miejscowościach na terenie całego kraju. W ofercie znajdują się również zagraniczne obozy młodzieżowe i kursy językowe w kilkudziesięciu państwach świata. Ale to nie koniec. Ruszyła właśnie wielka akcja “Zapracuj na swoje wakacje” – Almatur w swojej akcji promocyjnej stawia sobie za cel wyciągnąć dzieci sprzed telewizorów, ekranów komputerów, tabletów i skłonić do zaprezentowania swoich talentów, pracowitości, do pochwalenia się osiągnięciami w nauce. Te tematy i wartości korespondują z marką Almatur i usługami, które świadczy. Pomysł, by aktywność zastąpiła elektronikę, jest naprawdę świetny!

Celem konkursu jest zaangażowanie jak największej grupy dzieci i młodzieży do pożytecznych działań oraz pochwalenia się swoimi talentami i osiągnięciami. Akcja potrwa do 31 maja bieżącego roku, a skierowana jest do dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Przyznacie, że brzmi to dobrze, ale co oznacza w praktyce?

Po pierwsze:

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nakręcenie krótkiego filmu lub zrobienie zdjęcia pokazującego jak uczestnicy pomagają w codziennych czynnościach domowych, zaprezentowanie przed obiektywem kamery lub aparatu swoich zdolności sportowych lub pochwalenie się osiągnięciami w nauce.

Po drugie:

Należy zalogować się na stronie mojewakacje.almatur.pl poprzez portal społecznościowy Facebook lub poprzez podanie adresu email i umieszczenie linka do filmu lub zdjęcia dokumentującego wykonanego zadania. Publikacje dzieci i młodzieży, powinny być opatrzone hashtagami #Almatur oraz #zapracujnawakacje. Moderatorzy ze strony organizatora, będą na bieżąco oceniać i przyznawać punkty, które będzie można potem wymienić na zniżki na obozach Almatur w sezonie letnim 2016.

Korzyść?

Każdy z użytkowników wykonując różne zadania może uzbierać nawet do 500 zł zniżki. Dodatkowo szczególne osiągnięcia maja szansę być docenione specjalną nagrodą Prezesa Almatur w wysokości 60%, ufundowaną z okazji 60-lecia istnienia marki.

 

Wszystkie zasady znajdziecie zarówno na stronie internetowej, kanale Youtube  youtube.com/user/almatur jak i na stronie Facebook facebook.com/almatur/, będzie można znaleźć kilka krótkich filmów wyjaśniających zasady konkursu. Akcja potrwa do końca maja lub do wyczerpania puli zniżek, która wynosi 150 000 zł.

Zamysł akcji, oraz korzyści z niego płynące, warte są więc uwagi i zachęcają dzieci nie tylko do możliwości wykazania się, ale także do zdobycia nagrody, która będzie zwieńczeniem roku szkolnego i możliwością zdobycia niezapomnianych wspomnień na długi czas.

Warto również dodać, że Tytuł partnera akcji objęło Cinema City, a oprócz tego udało się również pozyskać licznych patronów, wspierających konkurs Almaturu. Patronat nad akcją objęli: dwutygodnik edukacyjny dla młodzieży Cogito, czasopismo Victor Gimnazjalista, edukacyjny serwis internetowy fiszkoteka.pl oraz platforma social learningowa zadane.pl.

Almatur to najdłużej działające biuro podróży w Polsce, które już od 60 lat pokazuje świat turystyki w niebanalny sposób. Biuro jest największym w kraju organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży, corocznie z jego oferty korzysta blisko 25 tysięcy młodych ludzi.

Kochani, kamery, aparaty w dłoń. Pokażcie się pod hashtagami #Almatur oraz #zapracujnawakacje. Zafundujcie sobie niebanalne wakacje, wspaniałe wspomnienia, oraz możliwości na zdobycie nowych przyjaźni już na tegorocznych wakacjach.

post_almatur_1200x900

 

Komentarze