Całe życie żyliśmy w błędzie!

Przez lata oszukiwano nas mówiąc, że jeżeli strzał jest celny, to musi to być strzał w dziesiątkę. Otóż nie! Nic bardziej mylnego! Przekazywano nam błędną informację, powielaną za każdym razem, gdy osiągaliśmy sukces, trafialiśmy do celu, czy podejmowaliśmy słuszną decyzję. Dopiero dziś, Hamerykańscy naukowcy, wyszli ze swych podziemnych bunkrów, usytuowanych gdzieś po środku Strefy 51 i przekazali światu wiadomość, którą otrzymali z przestrzeni kosmicznej od naszych zielonych ziomków (wiem, zabrzmiało rasistowsko). Mało tego, informację tą potwierdzali na podstawie przeprowadzanych licznych badań, eksperymentów i testów. Otóż < przygotujcie się na być może trudną, ale jednak wymagającą akceptacji prawdę> celny strzał może być tylko i wyłącznie w PIĘTNASTKĘ!

Wyjaśnienie

Gdybyśmy byli bardziej uważni, gdybyśmy częściej wpatrywali się  w równo sklejone kawałki papieru, zamiast w smartfony, to już dawno samodzielnie odkryli byśmy tę najprawdziwszą prawdę. Dziś, bogatsza o wiedzę, pomogę Wam nawrócić się z tej jakże łgarskiej drogi. Wiele znaków na przestrzeni lat, chciało nam to zasugerować, podpowiedzieć, pokazać jak bardzo się mylimy. Poświęciłam się i znalazłam te znaki i dzielę się nimi z Wami, abyście wiedzieli, abyście już nie błądzili i abyście mogli zaznać życiowego szczęścia i wewnętrznej radości- właśnie dzięki PIĘTNASTCE! 

W numerologi na ten przykład, czytamy, iż: karmiczna Piętnastka mocno stoi nogami na ziemi. Obdarzona silnym charakterem, ma skłonność angażować się we wszystko, co dzieje się wokół niej i w życiu bliźnich. Ponieważ Piętnastka ma skłonność do przypisywania wielkiej wagi wydarzeniom, które innym wydają się błahe i bez znaczenia, sprzeciw, czy jakiekolwiek przeszkody na drodze do jej dążeń wydają się być końcem świata.

 Natomiast w biblii czytamy, że  Hebrajczycy, śpiewając 15 psalmów, wstępowali po 15 stopniach schodów, wiodących do Świątyni Salomona, podobnie jak 15 cnót prowadzi do Nieba.

Ojcowie Kościoła przypisują często Staremu i Nowemu Testamentowi liczbę 15, ponieważ stanowią one sumę 7 (Szabat) i 8 (Zmartwychwstanie). Św. Hieronim dostrzegał w tym pełnię Nauki. Według Korneliu­sza Agryppy jest to pieczęć do duchowych wzlotów, zapewne ze względu na sumę 7 + 8″.

Sennik zaś, dla niektórych wyrocznia dnia codziennego, występowanie w snach liczby 15 tłumaczy tak:

  1. Widzieć 15-     musisz starać się choć trochę zrozumieć innych…
  2. Pisać   15-        Twój trud przyniesie zbawienne skutki
  3.  Ktoś pisze 15- droga do celu nie zawsze musi być prosta
  4. Odczytać 15-   powinieneś ograniczyć swoje wydatki, bo grozi Ci katastrofa… a to tam bzdura!

Nawet we florystyce macie jasny symbol: 15 róż – Przepraszam; przykro mi; wybacz proszę

I teraz przekładam to na język ludzki, czyli książko-maniaków.

Mocno stoisz na ziemi, bo wiesz, że każda promocja na książki, to jest wielkie wydarzenie dla czytelnika. Jako książkoholik, angażujesz się, aby tanie książki nie przechodziły ci koło nosa, więc ustawiasz sobie wszystkie możliwe alerty, by nie pominąć żadnej, absolutnie żadnej szansy na kupno nowej, pachnącej książki. Przypisujesz tym wydarzeniom wielką wagę, bo doskonale wiesz, że każdą życiową okazję, należy wykorzystać na maksa. Więc już dziś, możesz wspiąć się po pracy, po 15 stopniach wiodących do świątyni internetu i w kilku krokach odmawiając sobie 15 innych cnót ( piwo, fajki, pączki, czekolada itp ) doprowadzić się do czytelniczego nieba, jakim niewątpliwie jest księgarnia internetowa, korzystając z jej dobrodziejstw, tysięcy tytułów tych z rodzaju nauki, biografii, kryminału, powieści, czy tych erotycznych dostarczających Ci duchowych wzlotów.

Musisz starać się choć trochę zrozumieć innych…zapchane serwery to znak, że takich jak Ty jest więcej, ale nie zrażaj się, Twój trud przyniesie zbawienne skutki…w postaci nowych, wymarzonych, wyczekiwanych książek. Droga do celu nie zawsze musi być prosta, ale Tania Książka gwarantuje Ci, że będzie szybka!  I nie myśl sobie, że powinieneś ograniczyć swoje wydatki, bo grozi Ci katastrofa, ponieważ dzięki szczęśliwej liczbie PIĘTNAŚCIE, dzięki promocji w TK nic takiego Ci nie grozi. 

No, a teraz idźcie do swych partnerów, matek, ojców czy dzieci i powiedzcie: Przepraszam; przykro mi; wybacz proszę…ruszyła kolejna mega promocją na taniaksiazka.pl . W czerwcu na obiad jemy książki 🙂

Książki za jedyne ⇒ 15 złotych ⇐ i ani grosza więcej!

Wasze szczęście kosztuje teraz ⇒ 1500 groszy ⇐!

Lucky 15! Jedyny celny strzał, to strzał w PIĘTNASTKĘ !

Promocja potrwa do 12 czerwca 2018 roku.
Komentarze