Czytaj z blogerem- rabat na książki!

 
Jestem książko-maniakiem. Jestem maniakiem starej daty, lubiącym książki tradycyjne, pachnące papierem, z szeleszczącymi kartkami, z możliwością zaznaczania w nich tych fragmentów, które chcę zapamiętać na dłużej. Jesień nieodzownie kojarzy mi się z książką, możliwością zawinięcia się w koc i popijania gorącej czekolady jako burrito. Częściej niż w szafie z ciuchami, sprzątam na regałach z książkami. Tak już mam i powiem Wam szczerze, że bardzo to lubię.
 
Ze znajomymi wymieniamy się tytułami książek, które warte są polecenia, które odcisnęły na nas jakieś większe emocje, w których słowo pisane pozostaje z nami na znacznie dłużej. Chyba każdy z nas ma taką książkę, do której wraca. Taką, która wycisnęła z niego łzy i taką, która doprowadziła nasze emocje na nieznane wcześniej wyżyny. 
 
Tych tytułów na przestrzeni lat jest bardzo wiele. Nie lubię pożyczać książek w obawie, że do mnie nie wrócą. Jakoś łatwiej przychodzi mi rozstanie z gnomami, niż z papierem, który dotknął głębi mnie. Być może to dziwne, niezrozumiałe, ale książki są jedyną rzeczą, którą kolekcjonuję. Naprawdę je lubię i absolutnie zawsze wyczekuję nowej dostawy książek, które zamówiłam. Później dziele się z Wami recenzjami tych, które w mojej ocenie warte są uwagi i zglebienia, dzięki czemu często piszecie do mnie maile i możemy sobie podyskutować o naszych odczuciach po przeczytaniu jakiejś konkretnej książki. Lubię tę część blogowania, tą możliwość wymieniania spostrzeżeń z Wami, te różnorodne emocje, który dany tytuł w nas wywołuje.
 
 
Dlatego dziś chcę Was bardzo serdecznie zaprosić  do akcji “Czytaj z Blogerem”, której organizatorem jest moja ulubiona Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.plDo 12 września włącznie możecie skorzystać z przygotowanego dla Was kodu rabatowego: TKFBI5707A932AD, który obniży wartość Waszych zamówień o 7%. Koniecznie kliknijcie w dedykowany specjalnie dla Was link akcji ⇒ Czytaj z blogerem, lub bezpośrednio w poniższą grafikę i wybierzcie coś dla siebie! Koniecznie podzielcie się ze mną swoimi wybranymi tytułami na facebook’u.
 
 
 
 Kod nie łączy się z innymi kodami oraz nie działa na koszty wysyłki oraz po terminie obowiązywania akcji.
 
 
Komentarze