Dwie kobiety, jeden mężczyzna. Marzenie, czy przekleństwo?

Zgodzicie się chyba ze mną, że kobieca przyjaźń, jest przyjaźnią specyficzną, która ma swoje blaski i cienie. Jest piękna, ale potrafi być też bardzo trudna. Jest pokrzepiająca, ale potrafi też podcinać skrzydła. Jednak czy możliwa jest przyjaźń miedzy kobietami, gdy na horyzoncie pojawia się mężczyzna, który obie kobiety darzy zainteresowaniem? Czy taka przyjaźń przetrwa, czy należy z niej zrezygnować w imię miłości?  A może po prostu spoić miłość i przyjaźń w jedno. Czy to się może udać? 

W imię przyjaźni 

Emily podąża niebezpieczną ścieżką mafijnego świata w celu odnalezienia swojej przyjaciółki Amber. Wszystkie drogi prowadzą do niebezpiecznego Reeva i powiązanej z nim greckiej mafii.  Wszystkie działania Emily owiane są wielką tajemnicą, aby nie zdradzić swoich intencji, a tym samym zachować złudne uczucie bezpieczeństwa. Reeve dowiaduje się jednak, dlaczego Emily trafiła na jego farmę. Kobieta musi w końcu zmierzyć się ze swoją uległością, z brakiem konsekwencji, ze strachem, z kłamstwem i manipulacją, a także stratą i samotnością. Przed nią konieczności podjęcia bardzo trudnej życiowej decyzji, walka ze samą sobą, lub sprytny manewr, którego wykonanie będzie kosztować mnóstwo wysiłku każdej ze stron.

W chwili, gdy Emily postanawia przestać szukać zaginionej Amber i rozpocząć związek z Reevem, przyjaciółka odnajduje się- cała poobijana, posiniaczona i zakrwawiona. Emily wycofuje się z relacji z Reevem. Gdzieś w głębi duszy wie, że nie buduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu, nie chce po raz kolejny odbierać mężczyzny Amber. Wszystko to jest dla niej bardzo trudne, pokochała tego mężczyznę, ale kocha także Amber. Tylko kogo tak naprawdę kocha Reeve?

Ostatni pocałunek 

Powieść, która porusza emocje, pobudza zmysły,  buduje gorącą atmosferę i napięcie. Bohaterowie irytują, ale jest to irytacja pochłaniająca, popełniają błędy, robią głupstwa, są naprawdę ludzcy, pełni zalet i wad. Stoją przed trudnymi wyborami, wyborami bardzo życiowymi i mogącymi przytrafić się każdemu z nas. Macie tu plejadę pikantnych scen erotycznych i kilka przyśpieszaczy serca. Dopełnieniem relacji między kobietą i mężczyzną, oraz intryg mafijnych, które zdecydowanie wzbogacają tę powieść- jest pojawiający się trójkąt miłosny. 

Książka z pewnością może być dla wielu kontrowersyjna. O ile pierwszy tom był erotykiem, Ostatni Pocałunek mogłabym określić jako pikantny romans. I choć jak wiecie, nie przepadam za tego typu tematyką książek, to przyznam, że czytałam z zaciekawieniem, jakoś mi zawsze romantyczność- psuje całość :).

Ostatni pocałunek to kontynuacja powieści Laurelin Paige Pierwszy dotyk, o którym pisałam TUTAJ.

 

W księgarni taniaksiązka.pl znajdziesz także inne ciekawe tytuły książek dla kobiet.

 

 

 

Komentarze