Fandoo-stycznie !

Maila otrzymałam wieczorem.
To był błąd. Takie maile wysyła się do Matki rano.
Dzięki adrenalinie i pod-ekscytowaniu,Matka mogła by śmigać cały dzień bez wspomagaczy w postaci kawy,energetyków i drzemek Juniora. A tak,Matka pół nocy nie spała. Z wrażenia.
Jak po pierwszej randce normalnie 🙂

I tak dzięki uprzejmości Ani  i Fandoo.pl …przyszło do mnie coś dużego i czarnego :]
Zanim jednak się pochwalę i pozwolę Wam trochę powzdychać,zobaczcie co jeszcze można nabyć w tym niezwykłym miejscu jakim jest Fandoo . Mnie powaliła wymowna prostota.

 


       Osobiście zakochałam się podkładkach pod kubki. Przecież one pasują do mnie idealnie !
Na pewno pachną drewnem.Picie kawy w ich towarzystwie musi być przyjemne. Ania jednak postanowiła mi zrobić niespodziankę,a ja nie chciałam wiedzieć co to będzie.Wiecie chciałam przeżyć jeszcze raz te emocje,które towarzyszyły podczas buszowania po sklepie internetowym.

I przeżyłam otwierając wielką paczkę i wyciągając czarne coś 🙂 Coś co idealnie przyda mi się do kuchni,coś co na pewno spełniać będzie swoją funkcję bardzo długo.

Oczywiście ,na żywo prezentuje się znacznie lepieej,ale wiecie brak lampy w telefonie uniemożliwia mi piękną prezentację .


Zresztą te wszystkie cuda,wykonane z niezwykłą dbałością,często surowe ,przez co jeszcze piękniejsze,możecie sobie podejrzeć na :

               
* Aniu wielkie dzięki za tak cudowną niespodziankę,sprawiłaś mi wiele wiele radości  :*
O niczym już Matka nie zapomni 🙂
Komentarze

5 thoughts on “Fandoo-stycznie !

Dodaj komentarz