Kursy językowe – KONKURS!

Fiszkoteka to inicjatywa grupy młodych ludzi, którzy postanowili połączyć pasję, jaką jest nauka języków obcych, z nowymi technologiami. Dzięki temu, nauka języka, nigdy więcej nie będzie kojarzyć się z siedzeniem nad książkami, lecz będzie dostępna dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie. Wszystko dzięki przyjemnym dla oka i wygodnym w użytkowaniu aplikacjom.

fiszkoteka-android

Zbliżające się lato, urlopy, wyjazdy i sposobności na poznanie ludzi z całego świata, będą świetnym pretekstem do przypomnienia sobie języka, lub nauki nowego. Także wasze dzieci, mogą powtarzać lub uczyć się języka, np. w samochodzie podczas weekendowych wyjazdów i codziennych podróży. Jest to świetna alternatywa, by zająć dziecko czymś w samochodzie, tramwaju, pociągu, a sposób w jaki przedstawione są fiszki, nie będzie dla dziecka nudny, co sprzyja nauce przez zabawę. Aplikacja, to nie tylko czytanie, to także nauka odpowiedniej wymowy, oraz wizualizacje. Dzięki temu:

  • poprawisz wymowę, zrozumienie i płynność
  • poczujesz pewność siebie (praca/wyjazd/kolonie/obozy)
  • szybko i trwale rozbudujesz słownictwo
  • zyskasz czas ucząc się przy okazji

Fiszkoteka  przygotowała dla Was aż 5 pakietów, z których każdy będzie obejmował 6-miesięczny dostęp do konta premium oraz 3 dowolnych kursów wybranych przez użytkownika.

Możecie wybierać, wśród dostępnych języków, stopni zaawansowania oraz konkretnego słownictwa, które chcieli byście zgłębić, np.  ( Business, Irregular Verbs, kurs Arsoiris A1, słownictwo do FCE, Small Talk, Angielski Medyczny, czy kursy dedykowane najmłodszym).

Bez tytułu

 

Aby wygrać dostęp do konta premium  i korzystać, aż z trzech dowolnie wybranych przez siebie kursów, wystarczy, że pod wpisem na blogu, lub na facebooku, napiszecie odpowiedź na proste pytanie:

       Jakiego języka obcego chcesz się nauczyć i dlaczego?

Zachęcam Was także do śledzenia Fiszkoteki na FBoraz do udostępniania plakatu konkursowego.

Konkurs trwa od 04 maja do 13 maja – wyniki w ciągu dwóch dni od zakończenia konkursu. Zostanie wytypowanych przeze mnie 5 najciekawszych odpowiedzi i do tych osób trafią pakiety z kursami.

Bez tytułu

 

 

Komentarze