13 thoughts on “Haters Gonna hate

 1. A propo Matek… chciałam zaprosić do mnie na wierszem pisanego filmowego bloga. Obecny tydzień to wątek – Matka nie jedno ma imię. Stąd wszystkie mamy chciałam na niego zaprosić. Pozdrawiam właścicielka bloga.

 2. Witam, chciałabym zaprosić Was do wzięcia udziału w kilku naszych zabawach.
  W jednej do wygrania są bardzo fajne gadżety z bajki Uniwersytet Potworny (bluzeczka, torba sportowa, przybory), w drugim jest możliwość przetestowania ciekawej gry edukacyjnej dla dzieciaczków, trzeci jest konkursem fotograficznym w którym można wygrać śliczny i mięciutki ręczniczek, poduszeczkę lub apaszkę.
  Nie chciałabym nadużywać Waszej cierpliwości i nie wkleje linków, ale jeśli jesteście zainteresowani, którąś z wyżej wymienionych zabaw to zapraszam na mój profil do bloga “Babylandia”. Po boku są banerki konkursowe, więc łatwo trafić na to co Was ciekawi. Jeżeli jednak nie jesteście zainteresowani to z góry chciałabym bardzo przeprosić za tę reklamę…
  Pozdrawiam cieplutko
  Marta

 3. Pocztówka – to uśmiech Krzysia

  Krzysiu jest wspaniałym chłopcem, ma ogromne pokłady energii, jest ciekawy wszystkiego, cieszy się z okazywanej mu akceptacji. Nasz mały rozbójnik potrafi spowodować skupienie uwagi na swojej osobie. Jest szczęśliwy gdy czuje się akceptowany i wyczuwa też niechęć ludzi do swojej osoby, wtedy wycofuje się z tego otoczenia i robi się smutny , czasem ma łezki w swoich oczkach . Na swój sposób przeżywa niekiedy brak akceptacji. Zastanawiałam się co zrobić aby Krzysiu poczuł, że ma przyjaciół nie tylko w rodzinie ale również wśród innych ludzi. I przypomniało mi sie, że kiedy Krzysiu chodził do przedszkola raz do roku pani przedszkolanka pisała do Krzysia list o jego postępach i zachowaniu. Był taki szczęśliwy kiedy pokazywał mi list od pani i oczywiście zaraz musiałam mu go przeczytać… cieszył się bardzo bo to był jego list, czytany niejednokrotnie bo lubił słuchać treści. Uśmiech na twarzy Krzysia mówił mi wszystko… nasze dziecko w tym momencie było szczęśliwe. Krzysiu uwielbia dostawać listy, kartki z życzeniami bo czuje że gdzieś tam daleko jest ktoś kto o nim myśli i pamięta.

  Uśmiech dziecka jest bezcenny i taki szczery, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wysłanie takiej kartki do Krzysia. Twoja kartka sprawi radość dziecku, wywoła uśmiech na jego buźce, zmotywuje go do nauki literek. Wyślij proszę kartkę do Krzysia niech czuje że ma przyjaciół… z całego serca dziękuję.

  Mama Krzysia

  Krzysztof Formela
  ul. Gdańska 20/2
  84-230 Rumia

  http://www.krzysiuosobie.zafriko.pl/str/pocztowka

Dodaj komentarz