Łobuz kocha najbardziej

Znacie to powiedzenie, prawda? Lubicie czuć adrenalinę, silną męską dłoń na biodrze, szorstkie gesty, długie niegrzeczne i pełne dwuznaczności spojrzenia? A gdyby dodać do tego jeszcze balansowanie na granicy prawa będąc świadkami nielegalnych walk na pięści? Jeśli jeszcze to wszystko dzieje się za sprawą najseksowniejszego faceta, jakiego do tej pory widziały wasze oczy, to przecież musi się podobać, prawda? Właśnie to skłoniło mnie, aby zajrzeć w świat, który aż ocieka adrenaliną.

Sexy Bastard. Hard  jest pierwszą częścią, która opowiada o losach przyjaciół prowadzących wspólnie jeden z klubów w Atlancie. Autorka stworzyła niepowtarzalny klimat, który sprawia, że nie można się od tej historii oderwać, własnie przez niebanalne tło tego co dzieje się miedzy bohaterami! To książka idealna na zimny wieczór, książka, którą czyta się jednym tchem i na pewno pozwoli się Wam rozgrzać. ”Hard” to lekka, nieskomplikowana, przyjemna i nawet zabawna historia, w której nie zabraknie Wam pikantnych scen seksu, które czynią ten erotyk jeszcze bardziej wciągającym. 

Mamy tu zabójczo przystojnego Ryder Cole, odnoszącego sukcesy właściciela popularnego nocnego klubu, zajmującego się organizowaniem podziemnych walk i zakładów. Ryder Cole znany jest nie tylko z tego, że mądrze prowadzi swój biznes, a cna pozór wydaje się całkiem miłym mężczyzną, wiadomo, że potrafi upomnieć się o swoje i niekoniecznie jest wtedy przyjemny. Z powodu wymagających wyjaśnienia i reakcji interesów- wpada do domu swojego dłużnika, bo ściągnąć od niego zalegający dług. W tych niezwykłych okolicznościach Ryder poznaje Cassie, która nie ma pojęcia, w jak wielkie bagno wpakował się jej brat. Żeby uratować swojego brata, Cassie zawiera pewną umowę z niebezpiecznym na pierwszy rzut oka Ryderem. 

Cassie jest dziewczyną o dwóch twarzach. Za dnia spokojna, przyjazna, a nocą ostra kobieta, która nie daje sobie nadmuchać w przysłowiową kaszę, a przede wszystkim doskonale wie czego chce i jakie ma potrzeby.

 

No i tu moje drogie panie zaczyna najpierw iskrzyć, by mógł wybuchnąć prawdziwy ogień, jak na erotykę przystało. Zawsze powtarzam, że jakoś nie przepadam za romansidłami, jednak w tym przypadku tło i okoliczności toczącej się akcji zdecydowanie umilały mi czytanie. Powieść czyta się jednym tchem, więc to adrenalinowa bomba na jeden wieczór. Nie jest cukierkowa, jest pełna tej szorstkości i budzących napięcie scen, które wprowadzą Was w pełen adrenaliny świat erotyki u boku niezwykle przystojnego łobuza.

 

 

W księgarni taniaksiazka.pl znajdziecie także inne ciekawe propozycje w dziale bestsellery.

 

 

 

Komentarze