Pozdrowienia z kosmosu

Jesteśmy społecznością z bardzo zróżnicowanymi poglądami, z rożnym nastawieniem do otaczającej nas rzeczywistości, w inny sposób zmierzającą się z wszelkiego rodzaju rewolucyjnymi odkryciami, społecznością zarówno wierzącą, jak i niewierzącą. Jedni z nas bujają w obłokach, inni mocno stąpają po ziemi, jednak niezależnie od tego zdarzają się w naszym życiu sytuacje, które są dla nas po prostu niepojęte. Niezależnie od częstotliwości, intensywności i (nie)przypadkowości ich występowania bywają takie, które zasiewają w nas jakieś ziarno niepokoju, zastanowienia i zmuszają do zadania pytania, które nie koniecznie jest pytaniem racjonalnym.

Każdy z nas ma w swojej głowie takie pytania, które chciałby zadać, ale z różnych powodów tego nie robi. Być może boi się krytyki, być może wyśmiania, lub nie wie w jaki sposób to pytania zadać. A może po prostu samo powstanie w głowie takiego zapytania wydaje się mu głupie. Pamiętajmy jednak o tym, że zawsze lepiej jest o coś zapytać i wygłupić się, niż pozostać “głupim bez odpowiedzi”, bo głupich pytań nie ma! 

Zawsze warto pytać, bo na każde pytanie istnieje jakaś odpowiedź, nawet jeśli nie jest ona w pełni satysfakcjonująca, wydaje się mało realna czy logiczna. Jeśli odpowiedź nie jest oczywista, stwarzamy idealną sytuację do dyskusji i wymiany poglądów z innymi. I tu dochodzimy do momentu, gdzie na wydające się nam “głupie pytanie”, otrzymujemy często ciekawą i satysfakcjonującą odpowiedź od kogoś, kto mając odmienne poglądy zgłębił temat, który dla nas wydawał się tematem irracjonalnym i ma nam naprawdę dużo do powiedzenia.

Jednym z takich tematów, jest kosmos. Uściślając życie w kosmosie. Zastanawialiście się kiedyś, czy oprócz nas znajduje się życie gdzieś w odległej galaktyce? Czy zastanawialiście się nad tym, jak może wyglądać to życie na innych planetach? Czy poza nami na ziemi, ktoś już to wszystko przeżył, czy ktoś walczył z takimi problemami jak my? Globalne ocieplenie, śmiertelne choroby, wymierające gatunki, przeludnienie…A jeśli na jakiejś planecie, jakieś istoty już to przeżyły i mogłyby udzielić nam cennych wskazówek? Jeśli naprawdę jest coś takiego jak wyższa inteligencja, to czy warto nawiązać z nią kontakt? I czy jeśli jest, to dlaczego się z nami nie kontaktuje? A może kontaktuje, tylko my tego kontaktu nie dostrzegamy? Brzmi abstrakcyjnie? Irracjonalnie? Głupio?

Jeśli kiedykolwiek myślałeś: Gdybym tylko wiedział wtedy to, co wiem teraz, całe moje życie byłoby znacznie spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące, to musisz przeczytać tę piękną channelingowaną*** książkę zawierającą prastarą mądrość przodków mówiących do nas z odległego kosmosu, oferujących właśnie tego rodzaju mądrość. W fascynującym, a zarazem praktycznym “liście miłosnym” do ludzkości, wysoko rozwinięta grupa istot kolektywnie zwanych Frankiem chętnie i szczodrze dzieli się mądrością nabytą po stawieniu czoła i przetransformowaniu wyzwań podobnych do tych, z jakimi zmagamy się tu, na Ziemi. Książka ta to ewidentny dar dla nas wszystkich, który ofiarowano nam w samą porę i dzięki któremu zyskamy więcej pokoju we własnych wnętrzach i na naszej planecie. Nie mogłam przestać czytać tej książki.

Sonia Choquette, autorka bestsellera New York Timesa

***channeling -umiejętnością nieznacznej zmiany świadomego skupienia w celu umożliwienia duchowej energii innej istoty (lub własnemu wyższemu ja) skomunikowania się.

Mike Dooley za pomocą medium (Tracy Fraquhar) rozmawia z cywilizacją Franka, a raczej z kolektywem ośmiu wysoko rozwiniętych istot przebywających w odległej od Ziemi galaktyce. Wspomnianego Franka channeluje Farquhar, profesjonalna medium i nauczycielka rozwoju umiejętności parapsychicznych. Z nią i jej siostrą skontaktowała się grupa podróżników z galaktyki Macelonix, którzy – zgodnie z ich słowami – opracowali metodę przenoszenia duszy, która pozwoliła im odwiedzać inne światy. Zadaje im pytania dotyczące duchowości, egzystencji, nauki i postępu. Pyta o to, jak z ich perspektywy radzą sobie Ziemianie jako społeczeństwo, dlaczego owo społeczeństwo jest tak różnorodne i podzielone oraz oczywiście jak radzić sobie z napotkanymi trudnościami.

Mike Dooley dowiaduje się, że cywilizacja Franka mierzyła się dokładnie z tym samym, co my obecnie, i rozmowę kończy z poczuciem, że również i Ziemianie są w stanie poradzić sobie z dręczącymi ich problemami, a także z pakietem dobrych rad od nietypowych, aczkolwiek bardziej doświadczonych w kontekście egzystencji rozmówców.

Pozdrowienia z kosmosu to niezwykłe kompendium wiedzy, w którym znajdziesz wiele odpowiedzi na pytania dotyczące świadomości,  rozwoju duchowego i Wszechświata. To książka o wiedzy pochodzącej z kosmosu, o tym, jak żyć, jak tworzyć lepszy świat, jakich wyborów dokonywać.  Książkowa pozycja z gatunku ezoteryki i parapsychologii, dla wszystkich tych, którzy mają otwarte serca i umysły, pragnących rozwijać się i działać na rzecz wspólnego dobra. Obowiązkowa dla tych, którzy poszukują wskazówek, którzy zadają trudne pytania dotyczące tego, dokąd zmierza współczesny świat, dla tych, którzy wiedzą i czują więcej, wykraczając poza swoje ograniczenia i schematy.

W księgarni taniaksiazka.pl znajdziecie również inne ciekawe pozycje  o parapsychologii w dziale nowości.

 

 

 

 

Tania książka - Tanie Książki i podręczniki

Komentarze