Relaksujące kolory

Jakie było Wasze ulubione zajęcie w dzieciństwie, gdy nie wisieliście akurat na trzepaku, albo nie bawiliście się z okolicznymi dziećmi w podchody? Czy zgodzicie się, że uciekanie w świat fantazji przelewanej na kawałek papieru, było jednym z nieodłącznych zajęć naszego dzieciństwa? Odwzorowywanie rzeczywistości, budowanie własnego świata, to coś co chyba nas dzieci pochłaniało bez reszty. Świecowe kredki, chińskie pisaki i kawałek kartki. Czas zatrzymywał się miejscu, wszystko było możliwe. Na przestrzeni lat, niewiele się zmieniło. Teraz nasze dzieci, z większym, lub mniejszym zaangażowaniem oddają się pasji rysowania, kolorowania i tworzenia. Wieszamy więc dumnie ich prace w kąciku do tego przeznaczonym i pilnujemy, by nie zabrakło im materiałów do tworzenia. Malowanie, rysowanie i kolorowanie, to nadal nieodłączna część dzieciństwa, choć tak jak za naszych czasów, jedni lubią ją bardziej, drudzy mniej.

A teraz przyznać się, która z Was, drogie Panie, nadal lubi oddawać się temu zajęciu i w chwili spokoju, pod osłoną wieczorowych chwil, chętnie sięga po kredki, flamastry i kawałek papieru?

Ostatnio wielkim zainteresowaniem cieszą się na powrót kolorowanki. Beztroski powrót do jednego z ulubionych zajęć dzieciństwa. Przygryzione języki, skupiających się na tym, aby nie wyjechać za linie. Głębokie przemyślenia nad dobraniem odpowiedniego koloru. Temperowane w pośpiechu kredki, pachnące pisaki, rozcierane palcem pastele. Możliwości tworzenia, jak i samych materiałów ku temu jest wiele. Od kolorowanek z dużymi wyrazistymi motywami, po te, które posiadają niezwykle małe detale. Od formatów XXL, po takie, które mieszczą się w kieszeni. Zatrzęsienie!

Dlatego, każdemu miłośnikowi gryzienia drugiego końca kredki, temu, który ceni sobie niezwykłą precyzję, oraz każdemu, kto po prostu potrzebuje chwili oderwania się od rzeczywistości, polecam kolorowankę, która nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję, ale także zabiera nas w ciekawe zakątki polski. Znajdziecie w niej, nie tylko Pałac Kultury i Nauki, Giewont, Jarapark, czy Krupówki, ale i mniej znane Bagna Biebrzańskie, czy Cerkiew Św. Kosmy

Niezwykła Polska w formacie A4, to zbiór 80 niezwykłych polskich miejsc,. znanych i mniej popularnych. Forma kolorowanki zachęca, by tchnąć w nią życie, ożywić paletą barw. To magiczna podróż przez polskie miasta, jeziora, góry i zabytki. Kolorowanka w wersji Polsko-angielskiej, a więc doskonale nadaje się na upominek dla tych, którzy przebywają za granicą, by pokazać im, że nasz kraj jest po prostu piękny i pełen ciekawych miejsc, a także pamiątka dla osób, które nasz kraj odwiedziły. Dodatkowo, z tyłu książki, można znaleźć propozycje pokolorowania poszczególnych miejsc, a także ich ciekawy opis, który zachęca do odwiedzenia ich osobiście.

 

 

Niezwykłą Polskę, jak i inne tematyczne kolorowanki

do nabycia na taniaksiazka.pl

 

 

 

 

Komentarze