Szczęśliwa 13-nastka z TK- 1000zł lub 13 książek

 

Po raz kolejny zapraszam Was na wielkie, wielgachne, wręcz gigantyczne świętowanie z księgarnią Tania Książka.

To już 13 urodziny TK!

Szok i niedowierzanie, bo z roku na rok TK zaskakuje, już nie tylko coraz to ciekawszymi książkowymi promocjami, konkursami, ale przede wszystkim świetnym kontaktem z czytelnikami, dzięki czemu cały czas powiększa zrzeszoną wokół siebie społeczność. Kultowe już hasła na torbach czy koszulkach- które sprzedają się jak świeże bułeczki, wyczekiwane  jak wiosenny bób zakładki w każdym zamówieniu, stylowe jak Liz Taylor naklejki. 

Książkoholika, zrozumie tylko książkoholik. Dziś w dobie internetu, sklepów online i dostarczanie przesyłek pod same drzwi, wielkim nietaktem było by nie skorzystać z dobrodziejstw jakie oferuje nam technika, w drodze do zdobycia kolejnych książek.

Niezdecydowanie, niedowierzanie przy wybieraniu tytułów- zupełnie jak podczas pierwszej randki, potem nerwowe oczekiwanie- zupełnie jak na spóźnioną miesiączkę i wreszcie nirwana, ekscytacja, eksplozja dla czytelniczych zmysłów, zupełnie jak podczas  orgazmu rozpakowywania gwiazdkowego prezentu. To wszystko bez wątpienia zapewnia nam TK. 

A teraz, z racji 13 urodzin ma dla nas coś jeszcze! Uważajcie, trzymajcie się krzeseł, albo usiądźcie, bo to może zwalić z was z kolan: uwaga! <werble>

Wystarczy wziąć udział w Tanio Książkowym konkursie i zdobyć:

        1000 zł do wydania na książki oraz        13 pakietów po 13 książek! 

Jak to zrobić? Masz wolną rękę!

Wszelkie techniki i ciosy poniżej pasa dozwolone 🙂

Możesz coś sfotografować, namalować, wyrzeźbić, skleić, napisać wiersz lub zaśpiewać.

Interpretacja  konkursowego hasła “Pokaż nam swoją 13-tkę” zależy od Ciebie. Im bardziej zaskoczysz, tym masz większe szanse na wygraną.

 Po prostu pokaż nam swoją 13-tkę! 

 

Wszystkiego najlepszego TanioKsiążkoManiacy! Pamiętajcie, że kolejna okazja do świętowania, dopiero za rok, a to oznacza mnóstwo czasu na czytanie książek. Na zdrowie! 

 

Regulamin konkursu

Czas trwania konkursu: 07.05.2019 – 31.05.2019 r.

Komentarze