szyciarnia.pl

Ponieważ nigdy nie ukrywałam swojej miłości do produktów hand made, na pewno nie zdziwi Was ten wpis. Muszę się z Wami podzielić, nie tylko nowym punktem na mapie Poznania, ale także wartym do odwiedzenia punktem w sieci.
Na pewno wielu z Was, zna już produkty Ani – Szycie u Koty – pracownia prezentów niepowtarzalnych , którymi nie raz nie dwa chwaliłam się na blogu. Otóż od niedawna, możecie również kupować u Ani, produkty pasmanteryjne, w sklepie :
www.szyciarnia.pl

DSC_2441

Znajdziecie tam wszystko co potrzebne do samodzielnego szycia od szpilek i guzików, po materiały, wypychacze i gotowe produkty, których Ania jest zarówno projektantką jak i twórcą. Jeśli nie potrafisz szyć, a masz pomysł na stworzenie czegoś oryginalnego, wystarczy napisać do Ani, a na pewno z Twojego pomysłu i jej zdolności, stworzycie coś niebanalnego. Ania utrzymuje, że jest na początku drogi, że wiele przed nią, ale trudno odmówić jej profesjonalizmu, zaangażowania i przede wszystkim talentu.

DSC_2463DSC_2447

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_2489 DSC_2477

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moją szczególną miłością, dla tworów Ani, dzielę nerki…nie, nie te wycinane przez Dextera, ale te pozwalające mi nie zabierać ze sobą torby na spacer, tylko mieszczące w sobie drobne, klucze i oczywiście telefon 🙂 Są cholernie wręcz praktyczne, a przy tym u Ani znajdziecie ich ogromny wybór, od słodkich i luzackich, po takie eleganckie, nadające się na wieczorne wyjście.

DSC_2497U Ani można zamówić już gotowe produkty, stworzyć coś z nią od zera, a także nabyć wszystko, od szpilek, guzików po materiały i dodatki krawieckie.

Posiada w swojej ofercie tkaniny dekatyzowane, co oznacza, że przy prawidłowym użytkowaniu i praniu, kompletnie nic się z nimi nie dzieje. Miałam okazję to sprawdzić, właściwie nie ja, a Junior, który jest głównym uzytkownikiem tworów Ani.

15.4.57 DSC_2655 DSC_2737

Dodatkowo mam dla Was, jako czytelników bloga, stały rabacik, na wszystkie produkty zamawiane na stronie

www.szyciarnia.pl.

Wystarczy przy złożeniu zamówienia wpisać >>>  POLECONY5 %  <<,

a otrzymacie – 5 % rabatu.

< rabat obowiązuje do sierpnia >

ania rabat

Komentarze

6 thoughts on “szyciarnia.pl

  1. Rzeczywiście te nerki są fajne – ta w kwiatki czy w sówki mogłaby znaleźć się w mojej szafie 🙂

Dodaj komentarz