Trzyczęściowy Tort Książkowy!

Po raz kolejny zapraszam Was na urodziny. Bardziej szczegółowo? Urodziny dla wybrednych, wymagających, lubiących wybór, niezdecydowanych, oraz tych, którzy cenią sobie prawdziwe okazje i cierpią na syndrom “potrzebuję nowej książki”.

Tym razem w promocyjnym menu do wyboru ponad 600 tytułów książek w niższej cenie. W kulminacyjnym momencie, chwilę po tym jak wybierzecie swój trzy częściowy tort książkowy, otrzymacie bonus, prawdziwą wisienkę na torcie…wartość książek, niezależnie od ich ceny początkowej spadnie do 33 zł! 

 ⇒   3 książki za 33 zł- to tylko 11 zł za książkę *   ⇐

Po takiej rozkosznej uczcie zakupowej gwarantuję Wam możliwość wystąpienia, tak zwanego kaca książkowego, czyli stanu, w którym niemożliwe jest rozpoczęcie nowej książki, gdyż mentalnie tkwicie jeszcze w świecie poprzedniej. Sami wybieracie interesujące Was tytuły, komponując jednocześnie jedyne, niepowtarzalne i wyśmienite menu dla Waszego czytelniczego podniebienia. To będzie uczta! To będą emocje! To będzie prawdziwe polowanie na wydawnicze perełki. 

Wybierajcie z pośród drżących jak galaretka kryminałów, pękatych niczym pączusie erotyków, smakowitych jak sernik bestsellerów, oraz słodkich jak eklerki książek dla dzieci. Patera książkowych słodkości zdaje się nie mieć końca. Każdy, absolutnie każdy niezależnie od wyznawanej diety książkowej- znajdzie dla siebie coś smakowitego, w jeszcze bardziej apetycznej cenie. Jednak w przeciwieństwie do spadającej na podłogę babeczki, która wywołuje łzy rozpaczy, na urodzinach TK spadające ceny są powodem do radości. Częstujcie się, nie ograniczajcie, nie musicie liczyć kalorii w tej promocji!

Nie muszę Was przekonywać, dlaczego warto sięgać po książki, ale przypomnę, gdybyście w amoku urodzinowych zakupów postradali wszystkie zmysły. Tak więc:

  • książka posiada niekończącą się baterię
  • zawsze ładują się jej strony
  • nie wymaga rejestracji, ani wymyślania nicku składającego się z minimum dwunastu znaków, w tym: czterech liter (w tym dwóch dużych), pięciu cyfr, trzech znaków specjalnych- bez kropek, kresek i  emotek ;)…
  • nie da się jej przypadkiem sformatować 
  • jest odporna na wszelkie wirusy 
  • jest niezwykle kompatybilna, ze wszystkimi rękoma i oczyma
  • odporna na wibracje i upadki
  • nigdy nie traci ważności
  • zabija pająki na śmierć! 


Umberto Eco powiedział: Kto czyta książki, ten żyje podwójnie.

Matka Wygodna dodała: Kto korzysta z urodzinowej promocji TK, czyta potrójnie.

 

Śpieszcie się wygłodniali książkożercy- promocja 3 za 33 zł trwa do 15.05.2018 do godz. 23.59!

Spragnionym bliskiego obcowania z książkami i ich autorami przypominam, że warto odwiedzić również Targi Książki w Warszawie, gdzie odbędzie się uroczyste zakończenie świętowania urodzin księgarni taniaksiążka.pl, a na odwiedzających będą czekały liczne atrakcje.
*Uwaga.
Cena książek zmienia się wyłącznie w koszyku.  Kwota do zapłaty, to 33 zł za trzy książki, niezależnie od ich ceny początkowej. Liczba egzemplarzy w promocji jest ograniczona.

 

Aby być na bieżąco z promocjami i innymi ciekawymi promocjami warto obserwować TK na profilach społecznościowych:

 

 

 

 

 

 

Komentarze