Wyrwać miłość zza krat

Uczucia rodzące się między dwojgiem ludzi, przybierają najróżniejsze formy. Podszyte pragnieniem bliskości, porozumieniem dusz, czy fizyczną ekscytacją. Niezależnie od tego co kieruje dwojgiem ludzi, wybuchające między nimi uczucie, jeśli jest szczere, pokonuje niemal każdą przeszkodę. To kolokwialne powiedzenie, że miłość wszystko znosi- jest absolutna prawdą pod warunkiem, że chcą oboje.

Te uczucia natrafiają na przeróżne przeszkody od “niewłaściwego czasu zacząwszy, idąc przez trudne sytuacje życiowe, a skończywszy na  dzielącej tych dwoje przestrzeni”. Te uczucia mimo przeszkód dojrzewają, trwają, przybierają na sile, nie gasną, trwają, pogłębiają się i absolutnie nic nie jest w stanie ich zaburzyć i stłumić. Dlatego są tak ważne, tak ciekawe i tak rzadkie w przybieraniu na sile.

I absolutnie nie ważne, jak taki człowiek wygląda, czy stwarza pozory twardej, nie okazującej emocji skały, góry mięśni mającej dać bezpieczeństwo,  czy zatwardziałej w przekonaniach singielki. Za tymi ciałami, kryją się dusze, które chcą najbardziej oczywistej rzeczy na świecie – być kochanym. Być dla kogoś jedynym i całym światem. Kochać i być kochanym. 

Wracam do Was z kolejną- czwartą, równie wciągająca częścią Kinga  Soulless, która jest  kontynuacją trzeciej części powieści pt. Lawless, a tym samym, finalnie zakończeniem historii Beara.

Bear siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Wziął na siebie winę ukochanej, bo czuł, że w przeciwieństwie do niego, ona na pewno nie poradzi sobie w więziennych murach. Ucieczka jest jedyną rzeczą, o jakiej marzy przystojny motocyklista. Poza tym doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że musi wydostać się z więzienia, bo jego ukochana jest tam, gdzie nie może jej chronić, otoczona ludźmi, którzy mogą jej zagrażać.

Thia ukrywa się, pozostając pod opieką przyjaciół Beara. Stara się być cierpliwa i czekać, ale każdy kolejny miesiąc bez kontaktu z Bear’em są dla niej okrutną katorgą. Nadszedł więc czas, by za wszelka cenę wyciągnąć swojego faceta zza krat wiezienia.

Poraz kolejny Bear i Thia w bardzo bezpośredni sposób wypowiadają swoje pragnienia względem siebie, dzięki czemu czytajac, czujemy ten specyficzny klimat kryminału z dużą nutą erotyki. Powieść, tak jak poprzednie części- bawi, wzrusza, wzbudza ciekawość, zaskakuje zwrotami akcji. Dzika, nico wulgarna namiętność zdecydowanie poleca się na jesienne wieczory.

 

W księgarni taniaksiazka.pl znajdziesz również inne ciekawe tytuły powieści w dziale bestsellery.

 

 

Tania książka - Tanie Książki i podręczniki

 

Komentarze