Zawsze czułam się trochę wiedźmą

Tak jakoś zawsze miałam, że ta otaczająca mnie magia- pociągała mnie okrutnie. Co prawda życie pozbawiło mnie przyjemności posiadania kota i kruka (silna alergia na sierść i pierze) jako silnych atrybutów prawdziwej wiedźmy, ale nadrabiam innymi w postaci szklanej kuli i zaparkowanej przed domem miotły, przed moim domem na kurzej łapce oczywiście. Nieodzownie ubrana jestem na czarno, chętnie nie czeszę włosów, ale brąber spod nosa przemieścił mi się na inną część ciała. Może pomińmy ten wstydliwy atrybut.

Znajduję pojednanie z księżycem, szczególnie w pełni, bo jestem tak oczarowana, że nie śpię…znaczy nie przez księżyc, przez dzieci- bo one jakoś wtedy nie wykazują potrzeby snu. Uwielbiam magię ziół, tego jak doskonale wkomponowują się w moje życie. Szczególnie ulubiłam sobie miętę (w dużej ilości do mohito), rozmarynu (idealny do mięsa), melisa (niezastąpiona przy dzieciach). Posiadam w domu wielkie zwierciadło, wprost na przeciwko swojego łóżka, oraz wielki kocioł w którym przygotowuję swoje mikstury (w niedzielę rosół, w poniedziałek pomidorowa z rosołu z wczoraj).

Rzucam zaklęcia, częściej pod nosem, ale bywa, że i w eter. Szczególnie te na K i CH i P…ogólnie bogaty mam słownik zaklęć, co niezwykle ułatwia mi codzienne życie i wyrażanie swoich emocji. Nie każdy to rozumie, ja tego nie wymagam, wszak to zaklęcia, a nie jakieś tam przekleństwa. Zaklęcia pozwalają mi także odnajdować się pośród sił nieczystych, zwłaszcza tych dwóch co to chyba na dobre rozgościły się w moim domu i które trzeba karmić, ubierać i ujarzmiać na każdym kroku. Nie wykluczam, że siły te dwie, to jednak maja coś wspólnego z szatańskim nasieniem, bo z nasieniem to oczywiste, wszak bawiłam się w życiu nie jedną różdżką.

Co prawda nie podpisałam jeszcze umowy z szatanem na kredyt we frankach, ani nie sprzedałam mu duszy w zamian za wieczna urodę…w każdym bądź razie, jeśli nawet to zrobiłam nieświadomie, np. po wlewie z ognistej whisky: to skubany musiał mnie oszukać, bo jak patrzę w zwierciadło, to nie bardzo mam czym szastać.

Z niemałą przyjemnością każdego dnia wykonuje także rytuały magiczne, dzięki którym pragnę nauczyć się umiejętnie przyciągać szczęście, pieniądze, zdrowie i miłość. Póki co chyba działają wspak. Oczywiście, nie jest to żadna tajemnicą, że to przyciąganie pieniędzy kusi mnie najbardziej, bo przecież w moim wieku, jak się ma pieniądze, to można też mieć miłość, dajmy na to jakiegoś dwudziestolatka. Możne też kupić sobie fabrykę czekolady i być tym samym najszczęśliwszym człowiekiem na świeci. Nie można kupić zdrowia, ale można odessać potem tą pożartą czekoladę i być smuklejszym.

Jak sobie to wszystko zsumowałam, to stwierdziłam, że jestem godna, by posiadać siódmą już odsłonę kultowego CzaroMarownika, osobistego kalendarza każdej wiedźmy na 2019 rok. To niewątpliwie powrót do magicznych korzeni. W tegorocznym wydaniu znajdziecie jeszcze więcej astrologii i magicznych rytuałów. Nie miałam go w poprzednich latach (nie byłam jeszcze na tyle godna), więc nie mam porównania, ale ten jest naprawdę ciekawy w swojej formie. Dzięki niemu zamierzam każdego dnia wykorzystywać tajemną wiedzę do lepszego poznania siebie i kreowania sobie w mojej własnej przestrzeni, samej dobrej energii. Znajdziecie w nim słowiańskie ciekawostki, rytuały ochronne i miłosne (anty miłosnych nie znalazłam), oraz życiowe cytaty na każdy dzień, na przykład taki (mój ulubiony):

ZJEDZ COŚ SŁODKIEGO, BO KTOŚ GDZIEŚ MA URODZINY

CzaroMarownik 2019 zawiera:

  • Obszerny horoskop dla każdego znaku zodiaku na 2019 rok, uwzględniający sfery kariery, miłości i zdrowia
  • Pozytywne przesłania i wróżby na każdy dzień roku
  • Porady, jak dbać o ciało i duszę wykorzystując wpływy księżyca
  • Specjalnie opracowane rytuały magiczne, dzięki którym przyciągniesz szczęście, pieniądze, zdrowie i miłość

CzaroMarownik 2019 to także idealny organizer zamknięty w poręcznym formacie, oprawiony w piękną twardą okładkę o aksamitnym wykończeniu i wyposażony w wygodną tasiemkową zakładkę. Polecam, zabierzcie go na sabat, spodoba się innym czarownicom.

 

 

W księgarni taniaksiazka.pl oprócz bestsellerów, znajdziecie również kalendarze.

Komentarze