Oto ja

12188434_10200869305210691_1387636686_nKim jest Matka Wygodna?

Cześć, mam na imię Magdalena, choć od zawsze dla bliskich byłam Leną. Niech tak więc pozostanie. Trzydziesto (paro) latka, kobieta, co nie podlega wątpliwości, również matka dwóch łobuzów płci brzydkiej. Znaczy synów. Jestem maniaczką tatuaży, amerykańskich seriali, kawy i papierowych książek.

Kilka lat temu, porzuciłam pracę w korporacji, by oddać się swojej pasji. Pisaniu. Tak powstał blog, a po niecałym roku pisania ruszyła prawdziwa lawina. Zaczęłam żyć na nowo. Nauczyłam się odróżniać rzeczy ważne, od pilnych.

            Z wykształcenia jestem specjalistą sprzedaży i reklamy, z doświadczenia coachem i… doulą. Podobno jeśli pasja staje się naszą pracą, to tak jak byśmy nie pracowali. Jestem zatem “bezrobotnym” copywriterem, autorką tekstów na blogu, a także współautorką książki Zwierzaki Pocieszaki. Moje nazwisko pokazało się w kilku ogólnopolskich gazetach, jak i  mediach lokalnych. Współpracowałam z Urzędem Miasta Poznania – wraz z którym udało się zorganizować szereg warsztatów, mających aktywizować zawodowo poznańskie mamy, lub po prostu pokazać im alternatywę od codziennego siedzenia w domu z dziećmi. Wspieram rodzimych rękodzielników i prowadzę warsztaty szyciowe dla najmłodszych w ramach Wolnego Targu w Poznaniu. Cały czas mam przyjemność pracować zarówno z rękodzielnikami, jak i dużymi markami, odkrywając nowe horyzonty.

Gdyby ktoś 3 lata temu, powiedział mi, że będę w tym miejscu, w którym jestem – nie uwierzyłabym. Spełniam się, jestem szczęśliwą samodzielną matką, rozwijam się nieustannie, mam cudowne, rosnące grono czytelników i zyskałam mnóstwo życzliwych osób wokół siebie, właśnie dzięki pisaniu.

To odwaga, by gonić za marzeniami, determinacja, bycie upartą  i chęć ciągłego rozwoju pozwoliły rozwinąć mi skrzydła. Pozwoliły mi być, kim jestem. być tu gdzie jestem i być szczęśliwą kobietą. Samodzielne matki, także odnoszą sukcesy i nie ważne jaką miarą się je mierzy.

Na moim blogu staram się pokazywać, że wychowywanie dzieci, nie oznacza rezygnacji z bycia kobietą, nie zabrania nam marzyć, rozwijać się, robić czegoś dla siebie. Znajdziecie tutaj mnóstwo śmiechu, odrobinę łez, nutę erotyzmu, a także wiele kreatywnych inspiracji.

Rozgość się. Ja zrobię kawę.

Komentarze

One thought on “Oto ja

Dodaj komentarz