Cześć, jestem Lena

Kim jest Wygodna?

Cześć, mam na imię Magdalena, choć od zawsze dla bliskich byłam Leną. Niech tak więc pozostanie. Cztedziestolatka, matka dwóch łobuzów płci podobno brzydkiej. Znaczy synów. Jestem maniaczką tatuaży, amerykańskich seriali, kawy i papierowych książek.

Kilka lat temu, porzuciłam pracę w korporacji, by oddać się swojej pasji. Pisaniu. Tak powstał blog. Przez moje pełne przygód życie, po pierwsze nauczyłam się przepakowywać bagaż doświadczeń na bardziej podręczny, po drugie: nauczyłam się odróżniać rzeczy ważne, od pilnych.

            Z wykształcenia jestem specjalistą sprzedaży i reklamy, z doświadczenia… doulą. Lubię pisać i mówić do ludzi. Obecnie pracuję na etacie z seniorami, z ludźmi z niepełnosprawnością, oraz ludźmi niezaradnymi życiowo. Podobno jeśli pasja staje się naszą pracą, to tak jak byśmy nie pracowali. Jestem copywriterem, autorką tekstów na blogu, a także współautorką książki Zwierzaki Pocieszaki. Moje nazwisko pokazało się w kilku ogólnopolskich gazetach, jak i  mediach lokalnych. Współpracowałam z Urzędem Miasta Poznania – wraz z którym udało się zorganizować szereg warsztatów, mających aktywizować zawodowo poznańskie mamy, lub po prostu pokazać im alternatywę od codziennego siedzenia w domu z dziećmi. Wspieram rodzimych rękodzielników i działam charytatywnie. Cały czas mam przyjemność pracować zarówno z mniejszymi, jak i dużymi markami, odkrywając nowe horyzonty. Najbardziej zaskakującą współpraca była współpraca z Austriacką firmą, najcieplej wspominam współpracę z XBox i Lego, najbardziej pasjonująca z TaniaKsiążka.pl

Gdyby ktoś 3 lata temu, powiedział mi, że będę w tym miejscu, w którym jestem – nie uwierzyłabym. Spełniam się, jestem szczęśliwą samodzielną matką, rozwijam się nieustannie, mam cudowne, rosnące grono czytelników i zyskałam mnóstwo życzliwych osób wokół siebie, właśnie dzięki pisaniu.

To odwaga, by gonić za marzeniami, determinacja, bycie upartą  i chęć ciągłego rozwoju pozwoliły rozwinąć mi skrzydła. Pozwoliły mi być, kim jestem. być tu gdzie jestem i być szczęśliwą kobietą.

Na moim blogu staram się pokazywać, że wychowywanie dzieci, nie oznacza rezygnacji z bycia kobietą, nie zabrania nam marzyć, rozwijać się, robić czegoś dla siebie. Znajdziecie tutaj mnóstwo śmiechu, odrobinę łez, nutę erotyzmu, a także wiele kreatywnych inspiracji.

Rozgość się. Ja zrobię kawę.

Komentarze

One thought on “Cześć, jestem Lena

Dodaj komentarz