Warsztaty Hawajskie w Figle Migle.

                        30.08. 2014 na placu zabaw Figle Migle w poznańskiej Panoramie, 
odbyło się drugie spotkanie Poznaj Poznań Lokalne, skierowane dla najmłodszych. 
Mamy w tym czasie miały po prostu odsapnąć i napić się kawy.

Tym razem spotkaliśmy się na Warsztatach Hawajskich, zorganizowanych przez pracujące w Figle Migle animatorki. Od razu proszę o wybaczenie mi jakości zdjęć, ale z tego całego zamieszania zostawiłam Nikusia w domu, a aparat, który dostałam na miejscu chyba przewyższył mnie technicznie 🙂
Ale ale…było wesoło, sympatycznie i na pewno będę wyczekiwała kolejnego lokalnego spotkania poznańskich mam. Spotkania z zamysłem o mamach i ich potrzebach, spotkania rozrywkowe i warsztaty – bo takie plany mamy na kolejne edycje, wraz z właścicielką Figli, Panią Moniką.


Było…swojsko. Mamy mogły spokojnie wypić kawę, podczas gdy pociechami zajęły się animatorki. Porozmawiałyśmy, powymieniałyśmy się poglądami i doświadczeniem. Przedstawicielka Studia Urody Glamshine przeprowadziła panel odnośnie dbania o urodę, oraz zaproponowała kilka ciekawych zabiegów kosmetycznych. Panie z Alfa Fitness osobiście wręczyły nam podarki.

Pani Monice, właścicielce Figle Migle, dziękuję za udostępnienie lokalu, a pracującym w nim animatorkom, za ogarnięcie naszych pociech, oraz twórcze pomysły na zabawę.
Przybyłym mamom, wielkie dzięki za miło spędzone popołudnie.

Spotkanie zostało wsparte przez :
Alfa Fitness  , Studia Urody Glamshine , TUP TUP , Wielkopolską Akademię Piłkarską , Galerię Panorama , Geogaleria Biżuteria 
oraz 
szczególne podziękowania dla Miasta Poznań, które jako patron wspiera inicjatywy Lokalne,
pozwalając działać społecznie dla dobra mieszkańców, tym samym nam dając zielone światło, że to co robimy jest słuszne i warto wyjść z pomysłem, do szerszego grona odbiorców.
Dziękujemy !


Komentarze

8 thoughts on “Warsztaty Hawajskie w Figle Migle.

Dodaj komentarz