Bezpiecznej podróży

Ferie, a także często idące z nimi w parze urlopy, to czas, gdy pozwalamy sobie na odrobinę szaleństwa w planowaniu tego wolnego czasu. Często to okres ziszczenia się naszych planów wyjazdowych, na które czekamy cały rok. Dla jednych jest to wyjazd do rodziny na drugim końcu Polski, dla innych to narty w Alpach, a jeszcze inni wybierają cieplejsze części świata. Wszyscy mamy podobne cele takich podróży: odpocząć, wyszaleć się, dojechać i wrócić szczęśliwie, a co za tym idzie, bezpiecznie.
Bez względu na to, czy jest to wyjazd rekreacyjno-wypoczynkowy, sportowy czy służbowy warto o to kluczowe poczucie bezpieczeństwa zadbać osobiście. W tym celu warto zapoznać się z ubezpieczeniem, jakie posiadamy. Czy gwarantuje nam ono nie tylko pomoc medyczną lub pomoc w razie utraty bagażu, ale czy obejmuje ono także rezygnację z wyjazdu, np. z powodu nagłej sytuacji losowej.
Sporo jest rzeczy, o których często zapominamy, a które powinny być dla nas kluczowe w momencie planowania wypoczynku w kraju lub poza jego granicami. Wszak zależy nam, by odpocząć od problemów dnia codziennego, zrelaksować się, oddać się aktywnemu uprawianiu sportów, czy bezstresowemu zwiedzaniu.
Przed każdym wyjazdem, należy upewnić się więc, w jakim zakresie działa nasze ubezpieczenie i czy zakres ten jest optymalny dla naszych potrzeb.

1

Czy przyjmując, że coś się wydarzy, masz zapewnioną pomoc medyczną? Czy w przypadku, gdy Twój organizator wycieczki zawiedzie, masz zapewniony powrót do kraju? A jeśli zginie Ci bagaż, czy Twoje ubezpieczenie uwzględnia jego stratę? Czy Twój sprzęt sportowy jest ubezpieczony? Czy ubezpieczenie pokrywa koszty ratownictwa (temat, który powraca co roku jak bumerang, szczególnie, podczas wypraw w góry)? Czy w razie wypadku, Twoje ubezpieczenie pokrywa transport ze szpitala do kraju? Czy obejmuje leczenie stomatologiczne? Czy w przypadku kobiety ciężarnej, obejmuje poród poza granicami kraju? A Twoi bliscy? Czy w razie nieszczęśliwego wypadku, także oni mogą skorzystać z transportu, dzięki temu, że Ty się ubezpieczyłeś?

2
To bardzo dużo pytań i wiem, że nie każdy je sobie zadaje, wybierając się na upragnione i wyczekiwane wakacje, urlop czy ferie. Myślimy o przyjemnościach, które na nas czekają, zapominając o przezorności. Zadajmy sobie pytanie, czy w ogóle ubezpieczamy się w takich sytuacjach? Najczęściej chyba nie. A szkoda, bo dzięki wnikliwemu przeanalizowaniu takich pytań oraz dołożeniu do wyjazdu porządnego ubezpieczenia, można mieć pewność, że zrobiło się absolutnie wszystko, by zagwarantować poczucie bezpieczeństwa sobie i swoim najbliższym.
Ty sam decydujesz, jakie opcje ubezpieczenia Cię interesują, jakie ryzyko będziesz ponosił. Koszt jest wart gwarancji, że w razie wypadku, nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, niedopełnienia przez innych swoich obowiązków, masz pewność, jaka pomoc od ubezpieczyciela Ci przysługuje.
Wiesz, że nie zostaniesz pozostawiony samemu sobie, a dodatkowo i przede wszystkim, że czuwa nad Tobą opiekun, któremu Twoja szkoda nie jest obojętna i który przeprowadzi Cię przez cały proces zgłaszania szkody i świadczenia, sumiennie i rzetelnie, dbając o Twój wewnętrzny spokój.

3

Naprzeciw ze swoją ofertą wychodzi więc bezpieczny.pl , proponując szeroki wachlarz ubezpieczeń NNW i pakietów NW od AXA.
Całość pięknie uzupełnia nowym produktem, jakim są pakiety Travel. Do wyboru mamy kilka wariantów i różne opcje, dzięki czemu możemy sami wybrać i skomponować wariant, który w naszym mniemaniu będzie tym odpowiednim. Wszystko dzięki przejrzystemu formularzowi, oraz sprawnemu wypełnieniu i wybraniu interesujących Cię opcji ubezpieczenia. Wypełnienie wniosku i zawarcie umowy trwa naprawdę minutę! Polisę otrzymujesz mailem, a nr ubezpieczenia bezpośrednio na Twój telefon komórkowy. Proste, zapewniające podróż bez stresu, a to jest tutaj priorytetem. Dla Ciebie i Twojej rodziny.
Pamiętacie historię Bezpieczny.pl i “szkolnego” NNW ?[klik] We wrześniu kupowaliście ubezpieczenie dzieci w szkołach, często (niestety!) zwracając uwagę tylko na jego koszt. Sprawdźcie, czy ubezpieczenie Wasze i Waszych dzieci wyjeżdżających na ferie zimowe gwarantuje świadczenia w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku w czasie ferii szkolnych. Jeśli tak, to jakie ono jest?
Wyjazdy to przyjemność, ale i mniejsze czy większe ryzyko. Ba! Nie trzeba nawet wyjeżdżać. Same warunki atmosferyczne zimą, śnieg i mróz powodują, że w tym okresie martwimy się bardziej o nasze pociechy. Czyż nie? Ale czy na tyle, aby zainteresować się ich rzeczywistym ubezpieczeniem? Pomyślcie o tym.
A teraz dodatkowy bonusik dla Was 😉
Dla moich czytelników przy każdym zakupie tych ubezpieczeń 10% rabatu! Wystarczy w odpowiednim miejscu formularza wpisać kod: 20121

4

Komentarze

2 thoughts on “Bezpiecznej podróży

  1. Za trzy tygodnie jedziemy z dzieciakami na narty na Słowację, trafiłaś tym postem idealnie w czas 😀 Nawet nie wiedziałam że oni mają też na stronie ubezpieczenia podróżne, jak kupowałam w październiku szkolne dla dzieciaków (też z rabatem :P), to mi umknęło, lecę poczytać co i jak, buziaki :******

Dodaj komentarz