Brak książek w organizmie? Skorzystaj z KsiążkoTerapii!

Już dziś rusza ostry dyżur w Pogotowiu Czytelniczym zorganizowanym przez taniaksiążka.pl

Do Pogotowia Czytelniczego trafia zawsze pacjent w ciężkim stanie. To zajęty gapieniem się na współpasażerów człowiek, który nie ma pojęcia co zrobić z wolnym czasem w komunikacji miejskiej. To kablówkowiec, który żywił się wyłącznie telewizją i nie dostarczył swojemu organizmowi odpowiedniej dawki książek. Anemiczny z powodu braku odpowiedniej dawki książek, zalecanych przez wszystkie ministerstwa świata. Przez Ministerstwo Wolnego Czasu, Przez Ministerstwo Jeszcze Jednego Rozdziału, Urząd Muszę mieć tą pozycję, oraz Najwyższą Izbę Książkową, mającą na celu każdemu człowiekowi na ziemi, zapewnić nielimitowane recepty na odpowiednią w jego życiu liczbę książek.

To Na szczęście z pomocą przybyło Pogotowie Czytelnicze!

30 000 książek tańszych nawet o 40%!

KsiążkoTerapia trwa od 9 do 13 marca 2018 roku

 

Kliknij i przenieś się do  POGOTOWIA CZYTELNICZEGO 

Przyłącz się do akcji ratowania ludzkości, powiedź o akcji wszystkim abstynentom książkowym, nałogowcom i uzależnionym od rabatów! Nie bądź egoistą i podziel się namiarami do pogotowia ze wścibską sąsiadką, która zamiast pełnić funkcje osiedlowego monitoringu, będzie mogła zanurzyć się w książkowym romansie. Powiedź o akcji bratu, który beznamiętnie wciska przyciski na padzie xBoxa, niech zatopi się w fascynujących biografiach i kryminałach. Szepnij o pogotowiu koleżance, której jedyną namiętnością są “Chwile prawdy” i “Dlaczego ja”. Niech przeniesie się w świat fantastyki i dalekich podróży. 

Podnieśmy sobie ciśnienie, zapewnijmy adrenalinę i pozwólmy sobie na książkowe szaleństwo uwieńczone jakże cudownym 40% rabatemPamiętaj, że pierwszymi objawami choroby są zazwyczaj:

kłucie w sercu na widok pustej biblioteczki

nerwowe obgryzanie paznokci, gdy w książce nie ma już kolejnego rozdziału

drgawki i głośny szloch po skończonej książce

niekontrolowany ślinotok spowodowany nowym tytułem

dreptanie w miejscu przed witryną księgarni

oraz najgorszy z nich:

wszechogarniająca Cię pustka gdy nie masz nowej, pachnącej książki na nocnym stoliku

Jeżeli zauważasz u siebie powyższe symptomy, to oznacza jedno – cierpisz na niedobór książek w organizmie.

Dokładne zalecenie lekarskie wygląda tak, że Doktor Szperakowski zalecił swoim pacjentom kurację szokową. 40 stopni gorączki chce zwalczyć gorączką cenową! Przepisał pacjentowi 30 000 książek tańszych nawet o 40% i nakazał przyjmowanie lekarstw do 13 marca. Czujesz, że łamie Cię w biblioteczce, a na myśl o braku książek robi Ci się gorąco? Skorzystaj z KsiążkoTerapii w Pogotowiu Czytelniczym!

Ale to nie wszystko, Tania Książka przygotowała dla was dodatkową refundację zalecanego w postaci książko-leku w postaci 8% rabatu na kolejne zakupy. Jeśli podczas akcji Pogotowia Czytelniczego zrobicie zakupy za określoną kwotę, to otrzymacie taki rabat. Istne szaleństwo. 

Szczegóły znajdziecie klikając w poniższą grafikę!  Nie bójcie się przedawkować!

Komentarze