Zakazany owoc smakuje najbardziej

W jaki sposób samotna kobieta może zapewnić sobie najlepszy seks w życiu i orgazmy najwyższych lotów? Najpewniej, zatrudniając się w prestiżowej firmie, kierowanej przez przystojnego przyjaciela brata i popłynąć. Oczywiście plan jest taki, by zdobyć doświadczenie w pracy i rozwinąć swoją dochodową firmę, ale jeśli dodać do tego pikantny i do tego zakazany romans między podwładną i szefem…to może się okazać, że stajemy na rozdrożu i nie wiemy co wybrać karierę czy rodzące się uczucie?
Olivia i Carmichael wzbudzają w sobie pożądanie niemal od pierwszego spotkania, pożądanie którego nie da się od tak okiełznać. Ona na początku nie wie, że rozmawia z samym szefem, on nie ma pojęcia, że młodsza siostra jego przyjaciela właśnie zawładnęła jego myślami. Wszystko jednak ma swoją cenę, o czym przekonuje się młoda Olivia Roth. Przecież romans z szefem zawsze, ale to zawsze komplikuje życie, a więc nie może ujrzeć światła dziennego, tym bardziej, jeżeli podwładna podejmuje staż, który ma trwać raptem trzy, krótkie miesiące.

Carmichael Callan jest zadeklarowanym singlem, nigdy nie pozwala by jego zauroczenia trwały długo, najwyżej noc czy dwie. Nie chce żony, dzieci, nie wie czy potrafi kogoś mocno pokochać. Także z jego strony prognozy dla tego przypływu pożądania, nie są więc obiecujące. Jednak oboje nie potrafią racjonalnie myśleć w swojej obecności. Wzajemna fascynacja zwycięża i zawierają ze sobą pewien układ. Romans bez zobowiązań. Ona nie chce się zakochać, póki nie osiągnie, sukcesu zawodowego a on nie ma czasu na związki. Układ okazuje się dobrym rozwiązaniem do czasu, gdy w grę wchodzi prawdziwe uczucie.

Pożądać i być pożądanym, ta swego rodzaju gra w dominację to nic innego, niż pułapka dla uczuć. Relacja szef podwładna raczej nigdy nie kończy się dobrze. Jak będzie tym razem? Czy ta znajomość i eksplozja dla zmysłów warta jest swojej ceny?
Womanizer to zakazany romans, który z pewnością rozpali Wasze zmysły. Dla mnie jest to zbyt nierealny scenariusz i zbyt słodki (choć wiecie jak bardzo kocham słodycze 🙂 Czytało się go lekko i przyjemnie. Nie mnie jednak wiem, że są tu fanki takich scenariuszy i takiego typu romansów. Marta pozdrawiam!

 

 

Inna ciekawe tytuły znajdziecie w księgarni taniaksiazka.pl w dziale książki dla kobiet 🙂

Komentarze