Magia natury- jestem wiedźmą!

Wiem, dla moich czytelników to żadna nowość. Nie będzie entuzjastycznego tańca wokół ogniska przy pełni księżyca, ani picia tajemnego naparu  z kielicha. Nie będzie upuszczania krwi kurze, ale w zastępstwie jak na wiedźmę przystało- mam dwa koty. Wiedźm na szczęście już nie pali się na stosach, bo wiadomo, że te kobiety wcale nie posiadają tajemnych mocy ani żadnych paranormalnych zdolności, tylko po prostu były są inteligentne, znają się na ziołach i potrafią wsłuchać się w naturę. Zanim zaczęto wpompowywać w nas antybiotyki i chemię, to jednak zioła i naturalne metody leczenia pozwalały ludziom zadbać o zdrowie. Dziś chętnie sięgamy po miętę, rumianek, szałwię, ale także do łask wraca nalewka z mlecza lekarskiego, czy syrop z cebuli. Na szczęście, bo o ile należy się cieszyć, że medycyna idzie do przodu i zapewnia nam odpowiednie leczenie, o tyle często okazuje się, że te stare babcine sposoby wyczytane z ksiąg i przekazywane z pokolenia na pokolenie od wieków-  bywają pomocne i nie mniej skuteczne. Może dlatego, że to po prostu natura?

Wiedźmy/czarownice, czy później znachorki, to nie tylko znawczynie ziół i natury, to także kobiety, które dążą do przywracania i utrzymywania harmonii we własnym wnętrzu. Otwierają swoje wewnętrzne oko, oczyszczą swoją aurę, wykorzystują czakrę, dbają o duchowy spokój i panowanie nad własnym ciałem. Dzięki temu, że słuchają, dostrzegają to, co dla ludzi żyjących w hałasie i chaosie- jest po prostu niewidoczne. I to nie jest żadna magia, tylko świadomość i potrzeba czerpania energii życiowej z tego, co nas otacza, a także tego co w nas wszystkich tkwi.

Warto zatem pochylić się w stronę natury, dostrzec to, co nas otacza i korzystać z tego, co jest dla nas po prostu dobre.

Chcesz wyspecjalizować się w naturalnym uzdrawianiu?

Zostań Green witch – współczesną zieloną wiedźmą, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki, uzdrowicielki i kucharki!  Czerp energię z Wszechświata, kryształów, drzew, roślin i darów ziemi, podążając ścieżką wyznaczaną przez rytm natury! Niezależnie od tego, czy masz  intuicję do posługiwania się darami natury, czy dopiero chcesz ją rozbudzić, sięgnij do inspirujących wskazówek zawartych w kompendium naturalnej magii.

Dowiesz się z niego:

  • co można przygotować z kwiatów, ziół i drzew znajdujących się w twoim otoczeniu;
  • jak własnoręcznie zrobić olejki eteryczne, ziołowe cukry, eliksiry, herbatki i sole do kąpieli;
  • w jakich celach wykorzystywać wszechstronne właściwości świata roślin oraz kryształów;
  • dlaczego warto zharmonizować swoje działania z rytmem pór roku;
  • które rytuały i żywioły pomagają wzmocnić różne metody naturalnego uzdrawiania.

Polecam nie tylko urodzonym wiedźmom, ale także sympatykom less i zero less waste. Wszystkim tym, którzy widzą potencjał w naturze:), którzy dostrzegają korzyści płynące z medycyny naturalnej, tym którzy pragną wkroczyć na zieloną ścieżkę i zmienić swoje życie, ale także zaprawionym w temacie, którzy chcą doskonalić się w tej dziedzinie.

 

 

W księgarni taniaksiazka.pl znajdziecie również inne tytuły książek z wiedzą tajemną w dziale nowości.

 

 

Komentarze