Seksowny drań

Eve Jagger po raz kolejny stworzyła powieść, która rozpala do czerwoności i potrafi niesamowicie rozbujać kobiecą wyobraźnię. Każdy, kto polubił Rydera i Cassie z pierwszego tomu “Hard”, na pewno pokocha Casha i Savannah w drugim tomie tej serii “Cash”.

Cash Gardner jest barmanem w jednym z najmodniejszych barów w Atlancie. To wspólnik i przyjaciel Rydera, którego mieliśmy okazję poznać we wcześniejszym tomie. Cash to wieczny singiel,nie stroniący od kontaktów z kobietami,za to wystrzegający się wszelkich zobowiązań. Wszystko ulega zmianie, gdy poznaję Savannah, piękną panią prawnik, przyjaciółkę Cassie. Kobieta od razu wpada mu w oko, a co dotąd niespotykane- Cash czuje, że Savannah jest inna i z nią przelotny seks mógłby zmienić się w coś więcej.

Oboje w wyniku eksplozji namiętności i pragnień przegrywają z pożądaniem, a ich romans z każdym dniem przechodzi na coraz wyższy poziom zaawansowania. Niestety między nimi jest wiele tajemnic, które mogą zniszczyć rodzące się uczucie. Tu pojawia się problem wzajemnego zaufania, mnóstwa dręczących pytań i obaw.

Mamy tu bardzo ciekawe zestawienie osobowości. Typowy maczo, który gdzieś pod grubą skórą, skrywa tak naprawdę swoje dobre i łagodne wnętrze, pełne uczuć, oraz z pozoru twardą jak skała kobietę, która w mistrzowski sposób opanowała sztukę maskowania wszelkich, pojawiających się w niej emocji.

W powieści znajdziecie nie tylko tajemnicę, ale to co kobiety zziębnięte zimowymi wieczorami lubią najbardziej…namiętność, która potrafi doprowadzić krew do wrzenia. Już w przypadku Cassie i Rydera mieliśmy okazję przekonać się, że łobuz kocha najbardziej, nie inaczej będzie i tym razem. Miłym zaskoczeniem jest fakt, że w powieści cały czas przewija się dwójka głównych bohaterów z pierwszego tomu, dzięki czemu cały czas możemy śledzić jak rozwija się uczucie między Cassie i Ryderem.

Idealna powieść, by podnieść sobie nieco temperaturę w mroźny wieczór. Idealna historia, którą warto podzielić się z przyjaciółką i powspominać tych wszystkich drani, którzy pojawili się w waszym życiu.

O pierwszym tomie z serii Sexy Bastard- Hard, możecie przeczytac TUTAJ

 

Inne ciekawe tytuły powieści, które rozgrzeją Was do czerwoności, znajdziecie w księgarni taniaksiazka.pl w dziale bestsellery

Komentarze